|  
 שימוש במוצרים המתקדמים של טורנדו FX
רובי סלטון  פורקס - כלי מסחר מתקדמים    
מאת  רובי סלטון 06/02/2007 16:30

שלום לכולם,
כידוע לכם, טורנדו FX היא הרבה יותר מעוד ברוקר מייצג. המומחיות שלנו הינה במתן שירותים מתקדמים למסחר במט"ח ושוק הפורקס על גבי פלטפורת MetaTrader 4. בימים אלו אנו עסוקים בפיתוח מספר מוצרים שהראשון שבהם יושק בקרוב - תוכנה למציאה אוטומטית של קווי מגמה! התוכנות שלנו לא ניתנות להורדה חופשית מהאתר אלא נשלחות בדואר אלקטרוני. כדי לקבל תוכנה מסוימת, על המשתמשים להתקין את התוכנה עליה אדבר בכתבה זאת: ה-Key Generator. התוכנה משמשת למשלוח בקשות לקבלת מוצרים מתקדמים (כולל מוצרים עתידיים הנמצאים בשלבי פיתוח) מבית היוצר של טורנדו FX.

הורדה והתקנה
ההתקנה של ה-Key Generator פשוטה וקלה. בתחתית הכתבה ניתן למצוא את גירסת ההתקנה העדכנית ביותר של תוכנת ה-Key Generator. יש להורידה למחשב, להפעיל אותה ולהתחיל בתהליך ההתקנה. שימו לב: דרישת קדם לשימוש בתוכנה הינה התקנת Microsoft .NET Framework 2.0. מחשבים המעודכנים על ידי Windows Update בצורה קבועה, אמורים להכיל תוכנה זו. כמו כן יש לסגור את תוכנת ה-MetaTrader 4 בטרם מתחילים בהתקנה.

המסך הראשון הינו מסך ה-"Welcome": יש ללחוץ על כפתור ה- Next ולעבור למסך הבא.המסך הבא הינו "הסכם השימוש בתוכנה": יש לקרוא ולאשר את הכתוב בהסכם על ידי סימון I Agree. לחיצה על כפתור ה-Next. תעביר אותנו למסך הבא.במסך "בחירת תיקיית ההתקנה" יש לבחור את התיקייה בה הותקנה תוכנת MetaTrader 4. ברירת המחדל היא התיקייה שבה נמצאת התוכנה של Neuimex. ניתן לשנות תיקיה זו על ידי לחיצה על כפתור ה-Browse ובחירת התיקייה המתאימה (שימו לב! בחירת תיקיה לא נכונה, לא תאפשר הרצת התוכנה לאחר מכן). ניתן לאפשר שימוש במוצר לכל חשבונות המשתמשים במחשב על ידי בחירת האפשרות everyone שבתחתית המסך. לסיום ומעבר למסך הבא חש ללחוץ על כפתור ה-Next.המסך הבא מודיע על "אישור ההתקנה": יש ללחוץ על כפתור ה-Next כדי להתחיל ולהתקין את הקבצים במחשב.במסך הבא מופיע סטאטוס "התקדמות ההתקנה"המסך האחרון הינו "אישור סיום ההתקנה". יש ללחוץ על כפתור ה-Close.בשלב זה התוכנה הותקנה בהצלחה. אם ארעו שגיאות בדרך יש לנסות לפתור אותם בהתאם להוראות שיופיעו על המסך. לקבלת תמיכה טכנית ניתן לפנות אלינו דרך הפורומים.

שימוש והפעלה
עם סיום ההתקנה יש להפעיל את MetaTrader 4 שבתיקייה שלה התקנו את ה-Key Generator.
יש לפתוח את תיקיית הסקריפטים שב-Navigator וללחוץ פעמיים על הסקריפט שנקרא [S].TFX.LicenseRequest. סקריפט זה נוסף לרשימת הסקריפטים במהלך ההתקנה.בחלון שנפתח יש לעבור לטאב Commom, לסמן את התיבה Allow Dll Imports, ולבטל את הסימון שבתיבה Confirm Dll function calls.יש לעבור לטאב Inputs ולמלא את הפרטים הבאים (על ידי לחיצה double click עם העכבר על הטקסט שבצד ימין):
TFX.Product.ID - קוד המוצר בו מעוניינים. לכל מוצר שאנו מפתחים יש קוד מוצר אותו יש למלא.
First.Name - שם פרטי
Last.Name - שם משפחה
Emaill.Address1 - כתובת דואר אלקטורני ראשית. שימו לב: הזנת כתובת לא נכונה לא הגעת התוכנה ליעדה. כתובות דואר אלקטרוני בשרתי הדואר של וואלה עשויות להוות בעיה, על כן רצוי להשתמש בכתובות דואר אלקטרוני אחרות.
Emaill.Address2 - כתובת דואר אלקטרוני משנית או חזרה על הכתובת הראשית למניעת טעויות.
Phone.Number - מספר טלפון למקרה של בעיות בשליחת המייל.עם סיום מילוי הפרטים יש ללחוץ על כפתור ה-OK ולהמתין לתשובה. הפעולה עשויה לקחת זמן ארוך (אף יותר מדקה) יש להעזר בסבלנות.

שימו לב היטב: בשלב זה נשלחת הבקשה לטורנדו FX. הבקשה מכילה את הפרטים שמולאו בטופס, פרטים המזהים את המחשב ממנו נשלחה הבקשה בצורה חד ערכית, ופרטים המזהים את תוכנת המסחר וחשבון המסחר אליו מחוברים ברגע הפעלת הסקריפט. בכל מקרה לא נבדקים ולא נשלחים פרטים כלשהם הקשורים / מסכנים את פרטיות המשתמש ו/או מאפשרים כניסה ו/או ביצוע פעולות כלשהן בחשבון המסחר של המשתמש. כל הפרטים שנשלחים לטורנדו FX משמשים לצורך זיהוי המשתמש למטרת שמירה על זכויות היוצרים של טורנדו FX. אנו לא מאפשרים התקנת התוכנות שלנו על מחשבים שונים - אך ורק על המחשב שממנו נשלחה בקשת הרישום. התוכנות שישלחו באימייל יהיו מוגבלות בזמן וכן יעבדו אך ורק בחשבון המסחר שאליו היה מחובר המשתמש בעת הפעלת בקשת הרישום.

עם סיום הרישום תתקבל הודעת האישור הבאה:בשלב זה יש להמתין לאישור הבקשה על ידי נציגי החברה. תשובה תישלח באימייל.

כדי להסיר את התוכנה יש להריץ את תוכנת ההתקנה פעם נוספת ולבחור באפשרות המתאימה, או לגשת למסך "הוספה / הסרה של תוכניות" שבלוח הבקרה ולהסיר משם את התוכנה בדומה לתוכנות אחרות בסביבת windows.

הכלים אותם אנו מפתחים ניתנים ללא תשלום ללקוחות הסוחרים במספר מינימלי של חוזים בכל חודש. אנו בטוחים שהשילוב בין ברוקר מצוין כדוגמת ODLs בתוספת לכלים המתקדמים והיחודיים אותם אנו מפתחים, יעזרו לכל לקוחותינו לסחור במט"ח בצורה רווחית הרבה יותר!

לקבלת תמיכה טכנית ניתן כאמור לפנות אלינו דרך הפורומים.

הורדת התוכנה - גירסה עדכנית 1.0.10
גירסת ODLS 1.0.10


כל הזכויות שמורות לטורנדו FX פתרונות פורקס מתקדמים © 2007 - 2006

קישור קבוע (Permalink) |  מעקב איזכורים (Trackback)

 
תגובות (5)  
מענה: שימוש במוצרים המתקדמים של טורנדו FX    מאת ymiki ב- 24/03/2007 13:46
רובי שלום,
שלחתי בקשה לקבלת את מוצר 1300 (קוי מגמה אוטמטיים) ולא קיבלתי אישור על קבלת הדרישה.
מבקש שתיצור איתי קשר לנייד: 0573302212
תודה
יניב

מענה: שימוש במוצרים המתקדמים של טורנדו FX    מאת אספיס ב- 08/08/2007 14:14
רובי שלום אנא צור עימי קשר לטלפון מספר 0503355667 שמי אסף .הייתי רוצה לקבל ממכם הסבר על המוצרים ולהיות משתמש .
תודה מראש אסף

מענה: שימוש במוצרים המתקדמים של טורנדו FX    מאת RubyS ב- 08/08/2007 14:34
אסף אנא צור קשר דרך הקישור הבא:
http://www.tornadofx.co.il/Default.aspx?tabid=99
רובי

מענה: שימוש במוצרים המתקדמים של טורנדו FX    מאת rk1000 ב- 19/03/2008 20:14
היי רובי או עזי
אנא שלחו לי אישור לשימוש במוצרים המתקדמים של טורנדו
תודה
רמי

מענה: שימוש במוצרים המתקדמים של טורנדו FX    מאת RubyS ב- 19/03/2008 20:17
היי רמי,
כפי שעוזי הסביר לך, עליך לשלוח בקשה כפי שמופיע בכתבה ואז נוכל לשלוח לך את ההתקנה.
בהצלחה,
רובי

חיפוש
דף הבית | שירותים | ברוקרים | תוכנת המסחר | פתיחת חשבון | פורום | בלוג | מי אנחנו | אזהרות | צור קשר